Spërkatës me piston, 2.2 Lt, 37.5x29x46 cm, (i bardhë), PP

Në stok
Kodi
76835
1,050 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sprucuesi në formë pompe të vogël është shumë praktik dhe ndihmon që ju të ujisni lulet tuaja në një formë e cila nuk i dëmton. Gjithashtu mund të përgatisni ushqimin apo dizinfektimin e tye për një shpërndarje të plotë.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Kopshtari
  • Materiali: PP
  • Masa: 37.5x29x46 cm
  • Kapaciteti: 2.2L
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Spërkatës me piston, 2.2 Lt, 37.5x29x46 cm, (i bardhë), PP
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved