Tub PVC, fleksibël, i rëndë, D16 m

Në stok
Kodi
43698
3,490 Lekë
Bobinë (100 Metër Linear)
Shpërndaj:
Tub PVC, fleksibël, i rëndë, D1 6m.Tubat elektrikë ofrojnë estetikë dhe shpejtësi në instalim. Rezistentë dhe shumë fleksibël, të përshtatshëm për përdorim civil dhe industrial.
Specifikime teknike
  • Materiali: PVC
  • Tipi: Tub PVC fleksibel I rende D16m
  • Diametri: 16mm
  • Marka: ABB
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tub PVC, fleksibël, i rëndë, D16 m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved