Çelës me kordon, 250V, alumin

Në stok
Kodi
42234
Special Price 940 Lekë Ishte 1,120 Lekë
Ju kurseni 16% ose 180 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Çelësi me kordon UNICA TOP- SCHNEIDER ka cilësi mjaft të lartë. Ai mund të përdoret për të komanduar ndriçimin, zilen elektrike etj. Duke qënë se ka një kordon me gjatësi 80 cm mund të montohet në lartësi të ndryshme. Është i prodhuar që të punojë në tension rrjeti (250V) dhe në rryma 10A. Ngjyra alumin bën që të jetë i kombinueshëm me ngjyra të ndryshme kapaku.
Specifikime teknike
  • Tensioni: 250V
  • Numri i moduleve: 2
  • Modeli: Me kordon
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Celës
  • Gjerësia: 4.5cm
  • Gjatësia: 4.5cm
  • Thellësia: 4cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çelës me kordon, 250V, alumin
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved