Kosh tualeti, 5 lt, inoks, blu, Ø20.5 xH27 cm

Kodi: 28723Koshi I tualetit është një aksesor I domosdoshëm në ambjentin tuaj.Materiali përbërës është inoks (410) I cili ka qëndrueshmëri të lartë dhe është rezistent ndaj ndryshkjes.Ky kosh tualeti është mjaft praktik.Hapja dhe mbyllja e tij realizohet me anë te pedales. Koshi I tualetit dizenjuar me një stil elegant,është lehtësisht I kombinueshëm në çdo ambjent.

  • Materiali : Inoks
  • Ngjyra : Blu
  • Kapak : Po
  • Kapaciteti : 5 lt
  • Diametri : 20.5 cm
  • Lartësia : 27 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust