Divane 3+2+1 vendësh, tapiceri tekstili, këmbë metalike, jeshile, 210x80xH90 cm; 170x80xH90 cm; 120x80xH90 cm

Kodi: 241025Divani 3+2+1 vendësh me nje dizenjo bashkohore, moderne dhe mahnitëse i veshur me tapiceri tekstili Italian të një densiteti të lartë. Ky divan është bërë në një kornizë të guximshme me mbushje sfungjeri dhe filtri dhe i veshur me tekstil luksoz për atë ndjenjë krejtësisht relaksuese. Divan me dizenjo elegante punuar nga dore artistësh për të sjell një pjesë tërheqëse dhe luksoze e cila do të kompletojë çdo hapësirë jetese. I bukur dhe me stil, divani siguron një vend të qetë për ju dhe mysafirët tuaj për t'u ulur dhe relaksuar. Me pamjen mikpritëse dhe komode, ky divan këndor do të jetë elementi kryesor dhe i përkryer për dhomën tuaj të ndenjes. Kombinim i bërë me gusto krijon një vështrim të ri dhe tërheqës i cili do të shndrisë dhomën tuaj të ndenjes.

 • Krahu i këndit : Jo
 • Materiali i strukturës : Druri, këmbë metalike
 • Materiali veshës : Tekstil
 • Ngjyra : Jeshile
 • Nevojitet montim : Jo
 • Gjerësia : 210 cm 170 cm 120 cm
 • Thellësia : 80 cm 80 cm 80 cm
 • Lartësia : 90 cm 90 cm 90 cm
 • Thellësia e ndenjëses : 50 cm
 • Lartësia e ndenjëses : 18 cm
 • Përfshihen jastëkët : Jo

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust