Aditiv benzine pastrues, Durance, 250 ml

Kodi: 51541Ky aditiv ka nje performance te larte, pastron dhe heq papastertite në valvulat e hyrjes dhe mbron valvulat e shkarkimit të motorit dhe eliminon lëvizjen e parregullt të motorit. UDHËZIME: Hidheni solucionin me 50 litra karburant dhe përsëriteni për çdo 6,000 km.

  • Paketimi : 250 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust