Ark Boje per te pikturuar 6x25 ml, red rose

Në stok
Kodi
783003
169 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Boje per te pikturuar me duar, 6x25 ml. Boja punohet lehtesisht nga femijet duke qene e bute dhe e pershtatshme per to.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Kapaciteti: 6x25 ml
  • Ngjyra: Mikse
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ark Boje per te pikturuar 6x25 ml, red rose
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved