Depozitë uji plastike PE- PN, 500 Lt

Në stok
Kodi
44254
16,600 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Depozitat e ujit prej polietileni kanë një përdorim mjaft të gjerë civil dhe industrial. Ato i gjejmë në përmasa dhe forma të ndryshme. Materiali përbërës i tyre prej polietileni lejon që këto depozita të përdoren për ujë të pijshëm. Janë rezistente ndaj agjentëve kimikë dhe atmosferikë si dhe lehtësisht të montueshme. Që uji të mos mungojë në shtëpitë tuaja këto depozita janë zgjedhja ideale.
Specifikime teknike
  • Masa: 74*63*174 cm
  • Materiali: PE (polietilen)
  • Kapaciteti: 500 lt
  • Vendosja: Horizontal
  • Marka: Telcom
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Depozitë uji plastike PE- PN, 500 Lt
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved