Domino, ngjyre e bardhe

Në stok
Kodi
607085
450 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Me keto domino ju do te luani dhe te argetoheni papushim gjate kohes tuaj te lire.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhe
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Domino, ngjyre e bardhe
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved