Fiksuese ne forme gishteze per kavo 4mm

Në stok
Kodi
42778
As low as 30 Lekë
Shpërndaj:
Fiksuese ne forme gishteze per kavo 4mm,mbron dhe rrit jetegjatesine e kavove gjate proceseve te punes duke eleminuar forcat e ferkimit.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 1.8cm
  • Tipi: Fiksuese në formë gishtëze
  • Materiali: Celik I galvanizuar
  • Gjatësia: 2.8cm
  • Marka: Power Metric
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fiksuese ne forme gishteze per kavo 4mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved