Forma keku dekruese, inoks, argjendi, 11.5x18 cm

Out of stock
Kodi
795909
350 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Enët dekoruese festive të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri janë produkte që përdoren për të sjellë një atmosferë të veçantë dhe festive në shtëpinë tuaj gjatë sezonit të festave. Këto enë janë të dizajnuara me motive dhe ngjyra festash dhe janë përdorur për shërbyer ushqime festash, për të dekoruar tavolinën e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, ose thjesht për të shtuar një ndjesi festive në ambientin tuaj. Enët dekoruese festive janë të disponueshme në ngjyra dhe motive të ndryshme festash. Për Krishtlindje, zakonisht janë të preferuara ngjyrat e kuqes, të gjelbrave, të bardha dhe të argjendta, ndërsa për Vitin e Ri, ngjyra e artë mund të dominojë. Motivet janë zakonisht të lidhura me festat, si yjet, borëza, dhe krishtlindjet. Këto enë dekoruese janë përdorur tradicionalisht për të festuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri, por mund të përdoren edhe për festa të tjera dhe ngjarje festive. Përdorimi i tyre në dekorimin e shtëpisë suaj ndihmon në krijuarjen e një atmosfere festive dhe të bukur për familjen dhe mysafirët tuaj gjatë sezonit të festave.
Specifikime teknike
  • Materiali: inoks
  • Ngjyra: argjendi
  • Përmasat: 11.5x18 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Forma keku dekruese, inoks, argjendi, 11.5x18 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved