Gote konjaku GLOBO 25cl (Pk12), Permasa: Dia 8.5x11.5cm, Ngjyra: Transparente, Materiali: Qelq

Në stok
Kodi
771517
2,390 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Seti gotave Globo me prerje fine nga projeksioni i lazerit. Forme e krijauar dhe përshtatur për degustim te vecante. Sherben per te servirur me profesionalizem, elegance e stil pijet e deshirura, uiski, konjak apo te tjera sipas imagjinates suaj, ne bare, restorante, hotele, katering perdorim familjar. Shkëlqyes si kristal, material qelqi te temperuar dhe dizajn shume elegant, gota cilesore i shton shijen pijes dhe servirjes. Mund te lahet dhe ne lavastovilje duke ruajtur cilesinë dhe e ben jeten tuaj me te thjeshtë
Specifikime teknike
  • Materiali: Qelq
  • Paketimi: 12 Cope
  • Marka: Bormioli
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gote konjaku GLOBO 25cl (Pk12), Permasa: Dia 8.5x11.5cm, Ngjyra: Transparente, Materiali: Qelq
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved