Gote uji NAOS 29.5cl, Permasa: dia 8.4x10cm, Ngjyra: Transparente, Materiali: Qelq

Në stok
Kodi
771187
390 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Gotë uji prej material qelqi me një punim mjaft të këndshëm. Është shumë ekonomike, cilësore dhe e përshtatshme për çdo familje, bar, restorant etj.. Ky produkt cilësor mund të pastrohet shumë lehtë. Lahet edhe në lavastovilje duke ruajtur cilësinë dhe e bën jetën tuaj më të thjeshtë.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 10cm
  • Materiali: Qelq
  • Diametri: 8.4cm
  • Marka: Bormioli
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gote uji NAOS 29.5cl, Permasa: dia 8.4x10cm, Ngjyra: Transparente, Materiali: Qelq
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved