Këllëf jastëku Calpe, 50% pambuk/50% poliestër, bezhë, 45x45 cm

Në stok
Kodi
796102
990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këllëfi i jastëkut "Calpe" është një zgjedhje e shkëlqyer për të shtuar një prekje të bukurisë në dekorin tuaj. Ai është bërë nga një kombinim i përqendruar nga 50% pambuk dhe 50% poliestër dhe vjen në ngjyrën bezhë. Këllëfi ka dimensionet 45x45 cm. Ky këllëf jastëku ofron një kombinim të përsosur të cilësisë dhe komoditetit. Pambuku i përdorur në përbërjen e tij është i butë ndaj lëkurës dhe i thjeshtë për t'u pastruar, ndërsa poliestri i jep atij një qëndrueshmëri të mëtejshme dhe rezistencë ndaj përzierjes së ngjyrave. Ngjyra bezhë është një zgjedhje e shkëlqyer që përshtatet me shumë dekore të ndryshme dhe krijon një atmosferë të qetë dhe të ngrohtë në ambientin tuaj. Ky këllëf jastëku është një mënyrë e shkëlqyer për të shtuar një element dekorativ në dhomën tuaj të gjumit ose në sofën tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: bezhë
  • Materiali: 50% pambuk/50% poliestër
  • Përmasat: 45x45 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Këllëf jastëku Calpe, 50% pambuk/50% poliestër, bezhë, 45x45 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved