Këllëf jastëku Lemon, 50% pambuk/50% poliestër, jeshile/bezhë, 45x45 cm

Në stok
Kodi
796106
990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këllëfi i jastëkut "Lemon" është një zgjedhje e bukur për të shtuar një prekje të freskët dhe ngjyrë ndër dhomën tuaj. Ai është bërë nga një përzierje e 50% pambuku dhe 50% poliestrit, me një kombinim të ngjyrave të verdhë-limonit dhe të bezhës. Ky këllëf jastëku ka dimensionet 45x45 cm. Pambuku është i njohur për butësinë dhe komoditetin e tij ndaj lëkurës, ndërsa përqendrimi i poliestrit e bën atë të qëndrueshëm dhe të rezistent ndaj përzierjes së ngjyrave. Kombinimi i ngjyrave të verdhë-limonit dhe të bezhës është një zgjedhje e freskët dhe e gëzueshme, që do të sjellë një atmosferë të gëzuar dhe të qetë në dhomën tuaj. Ky këllëf jastëku është i përshtatshëm për të dekoruar divanët, karriget, ose shtratin dhe do të shtojë një prekje të veçantë të ngrohtësisë dhe stilit në ambientin tuaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: jeshile/bezhë
  • Materiali: 50% pambuk/50% poliestër
  • Përmasat: 45x45 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Këllëf jastëku Lemon, 50% pambuk/50% poliestër, jeshile/bezhë, 45x45 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved