Krem hidratues për fytyrën dhe trupin, Swiss Image, 75 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810255
599 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E pasuruar me ujin e akullnajës Alpine, vajin e bajameve të ëmbla dhe ekstraktet Edelweiss, kjo formulë e pasur por lehtësisht absorbuese ofron hidratim të thellë dhe mbrojtje të lëkurës nga faktet mjedisore. E lë lëkurën të ndjehet e butë, e lëmuar dhe elastike gjatë gjithë ditës. E pershtatshme per tu aplikuar ne duar dhe ne trup.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 75 ml
  • Paketimi: 1 cope
  • Marka: Swiss Image
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Krem hidratues për fytyrën dhe trupin, Swiss Image, 75 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved