Krem zbardhues për fytyrën dhe trupin, Swiss Image, shkëlqim, 75 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810254
599 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky krem hidratues që përthithet lehtë është i pasuruar me ujë të akullnajës Alpine, vitaminë B3 dhe gjalpë Shea, i cili hidraton lëkurën dhe ndriçon tonin e lëkurës për t'ju dhënë një çehre të shndritshme dhe një nuancë të njëtrajtshme të lëkurës së fytyrës, duarve dhe trupit.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 75 ml
  • Paketimi: 1 cope
  • Marka: Swiss Image
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Krem zbardhues për fytyrën dhe trupin, Swiss Image, shkëlqim, 75 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved