Kullesë pjatash, 36.5x30.5x11 cm, (ngjyrë argjendi), inoks

Në stok
Kodi
76548
815 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kullesa për pjata me material inoks, e thjeshtë dhe shumë praktike për përdorim familjar, përdoret gjerësisht për kullimin e enëve pas larjes. Materiali me bazë inoksi bën të mundur që kjo kullesë për pjata të mos mbajë ujë dhe mundëson tharje të shpejtë të enëve.
Specifikime teknike
  • Materiali: Inoks
  • Përdorimi: Aksesore
  • Marka: Home Style
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kullesë pjatash, 36.5x30.5x11 cm, (ngjyrë argjendi), inoks
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved