Lares fytyre, Swiss Image, 3 në 1, shkëlqim, 100 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810253
999 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky pastrues zbardhues 3 në 1 pastron thellë make up-in, eliminon lëkurën e vdekur, zvogëlon shfaqjen e njollave të errëta, duke lënë një ngjyrë të freskët, të tonifikuar dhe rrezatuese. Redukton mërzinë dhe ndriçon dukshëm. As WASH: Pastron thellë make-up-in dhe papastërtitë Si SCRUB: Eliminon butësisht lëkurën e vdekur Si MASK: Redukton shfaqjen e njollave të errëta dhe zbardh dukshëm lëkurën
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 100 ml
  • Paketimi: 1 cope
  • Marka: Swiss Image
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lares fytyre, Swiss Image, 3 në 1, shkëlqim, 100 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved