Lavaman porcelani, montim mbi mobilje, bardhë, 51.5x51.5xH13.5 cm

Në stok
Kodi
226196
6,490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky lavaman porcelani me linja të rrethore, është i përshtatshëm për çdo mobilje tualeti duke pasur parasysh përmasat e tij. Dizajn unik dhe magjepsës, prodhuar nga materiale të një cilësie të lartë. Forma e tij e rrumbullakët sjell freski dhe një pamje moderne që do të qëndroje e tillë vit pas viti. Një imazh kreativ dhe totalisht funksional.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 13.5 cm
  • Ngjyra: E bardhë
  • Materiali: Porcelan
  • Mënyra e montimit: Montim mbi mobilje
  • Gjerësia: 51.5 cm
  • Thellësia: 51.5 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lavaman porcelani, montim mbi mobilje, bardhë, 51.5x51.5xH13.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved