Llastik rezistence per stervitje fitnesi, masa S

Në stok
Kodi
607001
350 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Struktura elastike, shton variatetin e ushtrimeve fizike. Lejon te ndryshohet pozicioni trupor ne menyra te ndryshme per te krijuar reziastence dhe zhvilluar muskuj te cilet veshtiresisht vihen ne pune. Gjen perdorim te gjere ne terapite muskulore per te cilat eshte e nevojshme krijimi i rezistences muskulore. Forma eergonomike ben te lehte paketimin e tyre.
Specifikime teknike
  • Masa: S
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Llastik rezistence per stervitje fitnesi, masa S
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved