Loder per femije, Dragon Ball Super Sayan, 4+, 33 cm, 1 cope

Në stok
Kodi
782006
3,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Loder për fëmijë "Dragon Ball Super Sayan" është një produkt i dizajnuar posaçërisht për fëmijët që janë fans të serisë së famshme anime "Dragon Ball". Kjo loder përmban personazhe kryesore të kësaj serisë në një version të veçantë të quajtur "Super Sayan", duke sjellë një pamje të freskët dhe unike të heronjve të Dragon Ball.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 cope
  • Grupmosha: 4 vjec +
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Loder per femije, Dragon Ball Super Sayan, 4+, 33 cm, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved