Loder per femije, Lego, Pylli i Fantazisë, 7+, 1 cope

Në stok
Kodi
781994
2,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Blloqet Lego janë të bëra prej plastike dhe janë të dizajnuara në një mënyrë të veçantë që të lidhen së bashku në një mënyrë të sigurt dhe të qëndrueshme. Blloqet janë të disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash dhe forme duke bere qe femijet te humbasin pas ndertimit te tyre. Seti perfshin blloqet per ndertimin e Pyllit te fantazise.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 cope
  • Grupmosha: 8 vjec +
  • Marka: LEGO
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Loder per femije, Lego, Pylli i Fantazisë, 7+, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved