Lodër për fëmijë, LOL Surprise, doll asst, 1 copë

Në stok
Kodi
7809894
699 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
L.O.L Surprise, prej materiali plastik, në ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Kjo lodër mund të përdoret nga fëmijët për të luajtur ose për koleksionim dhe stimulon imagjinatën dhe kreativitetin tek fëmijët. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijë të moshës mbi 3 vjeç.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Mikse
  • Materiali: Plastik
  • Paketimi: 1 copë
  • Grupmosha: 3 vjec +
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lodër për fëmijë, LOL Surprise, doll asst, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved