Loder per femije, Lol Surprise, Tweens, Billie

Në stok
Kodi
7810312
4,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
L.O.L. Surprise Tweens Surprise. Kukull që vjen me 2 pamje unike dhe një kokë stilimi të këmbyeshme për personalizimin përfundimtar dhe përvojën e lojës së flokëve. Përfshin një kokë stilimi, mkëpucë, një kurore, një byzylyk me perla, aksesorë për stilimin e flokëve, një furçë flokësh etj. Ndryshoni pamjen e Billies në një çast duke ndërruar frizurën e saj kafe dhe rozë me kokën e stilimit me thekse bionde që mund të ngjiten lehtësisht në trupin e kukullave. Më pas, jepini asaj një ndryshim të shpejtë të veshjes dhe ndërroni aksesorët e saj . Çdo kukull ka tipare mahnitëse, flokë të bukur, stilin e saj magjepsës dhe vjen e artikuluar për shumë mundësi pozimi. Aksesorët mund të ruhen mjeshtërisht në kabinën e adhurueshme dhe koka e stilimit shtesë mund të vendoset gjithmonë përsëri në mbështetësen e kokës kur nuk përdoret për pastrim më të lehtë.
Specifikime teknike
  • Grupmosha: 3 +
  • Paketimi: 1 cope
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Loder per femije, Lol Surprise, Tweens, Billie
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved