Parfum per meshkuj, Karl Lagerfeld, Vienna, Opera, EDP, 100 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810452
6,400 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Eau de parfum (EDP) për meshkuj, me përqendrim 15-20% të vajrave esencialë (parfum). Notat e sipërme: Basil, Black pepper, Grapefruit. Notat e zemrës: Apple, Lavender, Sage. Notat bazë: Cedarwood, Sandalwood, Vetiver. Të spërkatet 12-18 cm larg trupit, ndërsa për një aromë më të fortë të aplikohet në kyçet e duarve, në qafë, parakrahë dhe pas veshëve.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Meshkuj
  • Paketimi: 1 cope
  • Kapaciteti: 100 ml
  • Marka: Karl Lagerfeld
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Parfum per meshkuj, Karl Lagerfeld, Vienna, Opera, EDP, 100 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved