Pemë artificiale, Boxwood, në vazo, plastike, jeshile, 104 cm

Në stok
Kodi
244255
3,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bukuria e vërtetë e pemëve artificiale është se zgjasin përgjithmonë, nga sezoni në sezon në lulëzim të përsosur pa përkudesje. Pemët artificiale në vazo po bëhen gjithnjë e më të popullarizuara në dekorimin e brendshëm. Forma e pemëve artificiale në vazo i bën ata më të përshtatshëm për t'u zhvendosur dhe u kursen përdoruesve telashe të panevojshme. Në Megatek ne jemi të pasionuar për të imituar natyrën me saktësi absolute dhe kjo është arsyeja pse ne i studiojmë pemët dhe bimët natyrale si referencë për çdo dizajn.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 104 cm
  • Ngjyra: Jeshile
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pemë artificiale, Boxwood, në vazo, plastike, jeshile, 104 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved