Perde me unaza, poliestër, kafe , 140x260 cm

Në stok
Kodi
771167
3,490 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Perdja është një element përbërës, mbrojtës dhe që integron ose ndan hapsirën e jashtme nga intimiteti i ambjenteve të brendshme. Rrudhat elegante të krijuara nga valëzimi i materialit qe perben kete perde, krijojnë një barrierë të lehtë, shtojnë stil, elegance, dritë-hije në ambjentet ku perdoret. Dhurojini ambjenteve tuaja një identitet të ri me perden me unaza, qe perbehet nga fibrat rezistente te poliesterit me butesi ne prekje, të konturuar me elegance në dritaren tuaj. Lehtesisht e kombinueshme me elemente te hapsirave tuaja te brendshme si divane, jasteke, tapete dhe dekore me nuanca te ngrohta si: kafe, bezhë, portokalli,e kuqe etj. kjo perde do te ishte nje zgjedhje perfekte per te hijeshuar shtepine tuaj ne bregdet,zonen e ndenjes, dhomat e fjetjes etj.
Specifikime teknike
  • Linja: Moderne
  • Përshkueshmëria e dritës: Mesatar
  • Ngjyra: Kafe
  • Gjerësia: 140 cm
  • Lartësia: 260 cm
  • Lahet në lavatriçe: Po, 30°C
  • Materiali: Poliestër
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Perde me unaza, poliestër, kafe , 140x260 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved