Pjatë servirje Aurora, qelqi, floriri, Dia.33 cm

Në stok
Kodi
797004
850 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pjata e servirjes "Aurora", e bërë nga qelqi me efekt floriri dhe me një diametër prej 33 cm, është një zgjedhje elegante për prezantimin e ushqimit në tavolinë. Specifikat: - Materiali: Qelqi - Efekti: Floriri - Diametri: 33 cm Dizajni i qelqit me efekt floriri e bën këtë pjatë të shkëlqyeshme dhe të përshtatshme për ngjarje festive, darka romantike, ose çdo moment kur dëshironi të krihni një atmosferë të veçantë në tavolinë. Diametri i pjatës prej 33 cm e bën të përshtatshme për shërbesën e ushqimit të ndryshëm, duke përfshirë pjatat kryesore, sallatat, dhe shumë më tepër. Ngjyra dhe efekti i floririt i japin kësaj pjate një prekje të veçantë estetike dhe stilistike, duke e bërë atë një shtesë të bukur në dekorin e tavolinës suaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: floriri
  • Materiali: qelqi
  • Përmasat: Dia.33 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pjatë servirje Aurora, qelqi, floriri, Dia.33 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved