Pjatë supe HG, 22 cm, (me dizajn), porcelan

Në stok
Kodi
76863
139 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pjata me dizajn të këndshëm me material porcelani është shumë ekonomike dhe shumë e përshtatshme për përdorim të përditshëm familjar. Është higjenike dhe pastrohet lehtë.
Specifikime teknike
  • Materiali: Porcelan
  • Përdorimi: Servirje
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pjatë supe HG, 22 cm, (me dizajn), porcelan
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved