Prerëse pice, Dia.10 cm, (ngjyrë inoksi- e zezë), inoksi- plastike

Në stok
Kodi
77132
Special Price 750 Lekë Ishte 990 Lekë
Ju kurseni 24% ose 240 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Prerësja e picës GI·METAL përdoret për prerjen e picave në çdo kuzhinë dhe në tavolinat e ngrënies. Mjaft praktike dhe shumë cilësore në përdorim.
Specifikime teknike
  • Materiali: Inoks+Plastike
  • Marka: LACOR
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Prerëse pice, Dia.10 cm, (ngjyrë inoksi- e zezë), inoksi- plastike
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved