Prizë bivalente, 2P+T, 16A, (portokalli)

Në stok
Kodi
43668
415 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtojini hijeshi, elegancë dhe cilësi instalimeve tuaja me produktet ABB. Gama e gjerë e produkteve ABB ju ofron këtë prizë bivalente me cilësi mjaft të lartë. Ajo mund të përdoret për të lidhur në rrjet pajisje të ndryshme 10-16A. Duke qënë në ngjyrë portokalli kjo prizë do të përmbushte kërkesat tuaja për të kombinuar edhe detajet më të vogla.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1
  • Modeli: Chiara
  • Materiali: Plastik/copper
  • Tipi: Prize bivalente 2P+T 16A ngjyre Portokalli
  • Tensioni: 250V
  • Gjerësia: 2
  • Gjatësia: 4.5
  • Marka: ABB
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Prizë bivalente, 2P+T, 16A, (portokalli)
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved