Prizë shuko 10/16A 2P+E shutere Alumin unica top

Në stok
Kodi
42216
650 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nëse kërkoni që instalimet në shtëpitë tuaja të jenë jetëgjata dhe estetike përdorni produktet SCHNEIDER. Priza bivalente UNICA TOP dy polare + tokëzim është zgjidhja ideale për lidhur produkte të ndryshme në rrjet. Ngjyra e bardhë bën që kjo prizë të kombinohet me çdo ngjyrë kapaku.
Specifikime teknike
  • Modeli: Shuko
  • Thellësia: 3.5cm
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Prizë
  • Tensioni: 250V
  • Gjerësia: 4.5cm
  • Gjatësia: 4.5cm
  • Numri i moduleve: 2
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Prizë shuko 10/16A 2P+E shutere Alumin unica top
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved