Profil muri gipsi UW-PROFIL 100/40/4000mm

Në stok
Kodi
45068
960 Lekë
Copë (4 Metër Linear)
Shpërndaj:
Profile Knauf 0.6mm me mbrotje te larte ndaj korrozionit dhe qe purmbushin standartet evropinae ne ndertim. Per sisteme te thata solide dhe jetegjate.
Specifikime teknike
  • Trashësia: 0.06
  • Marka: KNAUF
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Profil muri gipsi UW-PROFIL 100/40/4000mm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved