Rakete tenisi, Can Sport

Në stok
Kodi
606986
1,250 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E lehte ne peshe dhe me mase standarte per lojen e Tenisit. Ideale per trainim dhe praktikimin e kesaj loje. Me sistem te moderuar kunder vibrimeve dhe thjeshtesi ne kapje, raketa perfekte per kedo qe nis sportin e Tenisit.
Specifikime teknike
  • Modeli: Tennis
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rakete tenisi, Can Sport
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved