Set Bistro, 2 karrige + 1 tavolinë rrumbullakët, dru akacia, kafe /e zezë, 42.5x38xH80 cm / Dia.60xH70 cm

Në stok
Kodi
797999
Special Price 14,900 Lekë Ishte 17,500 Lekë
Ju kurseni 15% ose 2,600 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Seti Bistro përfshin 2 karrige dhe 1 tavolinë rrumbullakët, duke krijuar një ambient të shkëlqyer për të shijuar kohën jashtë shtëpisë në një atmosferë bistroje. Këto mobilje janë të përbëra nga druri i akacias, i cilësisë së lartë dhe me ngjyrën kafe për karriget dhe e zezë për tavolinën, duke i dhënë atyre një pamje të natyrshme dhe tërheqëse. Karriget kanë dimensionet 42.5x38xH82.5 cm, ndërsa tavolina rrumbullakët ka diametrin 60 cm dhe një lartësi prej 70 cm. Kjo i bën ata të përshtatshëm për të qëndruar dhe për të shërbyer ushqim ose pije në ambiente të jashtme ose ambientet e brëndshme të shptëpisë suaj. Druri i akacias është një zgjedhje e qëndrueshme duke e bërë këtë set të përshtatshëm për ambientet e hapura. Ngjyra kafe e kombinuar me të zezën, bëjnë që të përputhen lehtësisht me dekorin tuaj ekzistues dhe të harmonizohen me ambientet jashtështëpiake.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: kafe /e zezë
  • Përdorimi: I jashtem
  • Materiali: dru akacia
  • Përmasat: Karrige 42.5x38xH80 cm/tavoline D60xH70 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set Bistro, 2 karrige + 1 tavolinë rrumbullakët, dru akacia, kafe /e zezë, 42.5x38xH80 cm / Dia.60xH70 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved