Set per femra, Jimmy Choo, I Want Choo, Forever, parfum EDP 60 ml, lotion trupi 100 ml, 1 pako

Në stok
Kodi
7810443
9,900 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Eau de parfum (EDP) për femra + bl, me përqendrim 15-20% të vajrave esencialë (parfum). Notat e sipërme: Peach, Mandarin orange. Notat e zemrës: Jasmine, Red lily. Notat bazë: Vanilla. Të spërkatet 12-18 cm larg trupit, ndërsa për një aromë më të fortë të aplikohet në kyçet e duarve, në qafë, parakrahë dhe pas veshëve.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 cope
  • Kapaciteti: 60 ml
  • Përdorimi: Femra
  • Marka: Jimmy Choo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set per femra, Jimmy Choo, I Want Choo, Forever, parfum EDP 60 ml, lotion trupi 100 ml, 1 pako
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved