Tabele shahu, Large, 30x30cm, material plastik

Në stok
Kodi
607076
750 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kënaquni duke luajtur lojën tuaj të preferuar me strategjine tuaj ne kete tabele shahu. Kutia e shahut vjen me një hapësirë të veçantë për të ruajtur dhe mbajtur guret e shahut të sigurt kur nuk janë në përdorim. Guret e shahut janë ndertuar prej druri i cili ju jep një ndjesi te vecante gjatë lojes. Dizajni i palosshem mundeson mbajtjen e gureve pasi keni mbaruar lojen pa zënë shumë hapsire.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 30x30cm
  • Materiali: plastik
  • Masa: L
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tabele shahu, Large, 30x30cm, material plastik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved