Tapet Apex, modern, fije sintetike, bezhë+krem, 133x190 cm

Në stok
Kodi
796449
5,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tapeti "Apex" është një zgjedhje e shkëlqyer për të shtuar një ndjenjë të modernitetit dhe elegancës në ambientin tuaj. Ky tapet modern është bërë nga fijet sintetike dhe vjen në një kombinim ngjyrash bezhë dhe krem. Me dimensionet 133x190 cm, ai është i përshtatshëm për të dekoruar shtëpinë tuaj në një mënyrë të veçantë. Dizajni modern i "Apex" do të shtojë një ndjesi të sofistikuar dhe të stilizuar në ambientin tuaj. Fijet sintetike i japin tapetit një pamje të pastër dhe të qëndrueshme, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim të zgjatur. Kombinimi i ngjyrave bezhë dhe krem krijon një atmosferë të qetë dhe të harmonizuar në shtëpinë tuaj. Tapetet moderne janë një mënyrë e shkëlqyer për të personalizuar dhe për të shtuar stil në murin e shtëpisë suaj. Ky tapet "Apex" me këtë kombinim ngjyrash do të shtojë një prekje të veçantë dhe elegancë në ambientin tuaj. Tapeti sugjerohet të lahet vetëm në mënyrë profesionale, me detergjent profesional tekstili të dedikuar.
Specifikime teknike
  • Pastrimi: Rekomandohet pastrim profesional
  • Materiali: fije sintetike
  • Ngjyra: bezhë+krem
  • Modeli: modern
  • Përmasat: 133x190 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tapet Apex, modern, fije sintetike, bezhë+krem, 133x190 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved