Tapet Lisa, modern, poliestër, krem/nuanca gri, 200x300

Në stok
Kodi
796460
17,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tapeti "Lisa" me dizajn modern dhe një kombinim ngjyrash krema dhe gri është një zgjedhje e shkëlqyer për të shtuar elegancë dhe stil në ambientin tuaj. Me dimensionet 200x300 cm, ky tapet është i përshtatshëm për dekorimin e ambjenteve të dhomës së ndenjjes, dhomës së gjumit, ose çdo pjesë tjetër të shtëpisë ku dëshironi të krijoni një atmosferë të sofistikuar. Ky tapet është i bërë nga poliesteri dhe ka një dizajn modern. Kombinimi i ngjyrave krema dhe gri është i harmonishëm dhe do të krijojë një atmosferë të qetë dhe elegante në ambientin tuaj. Tapeti "Lisa" ofron një pamje të pastër dhe moderne, duke shtuar një prekje të veçantë në dekorin e shtëpisë tuaj. Është një zgjedhje e shkëlqyer për të shtuar stil dhe elegancë në mjedisin tuaj. Tapeti sugjerohet të lahet vetëm në mënyrë profesionale, me detergjent profesional tekstili të dedikuar.
Specifikime teknike
  • Pastrimi: Rekomandohet pastrim profesional
  • Materiali: poliestër
  • Ngjyra: krem/nuanca gri
  • Modeli: modern
  • Përmasat: 200x300
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tapet Lisa, modern, poliestër, krem/nuanca gri, 200x300
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved