Tavolinë rrethore Mosaic, metal / qeramikë, ngjyra të ndryshme, Dia.60xH70 cm

Në stok
Kodi
795014
6,290 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Tavolina rrethore "Mosaic" është një shtojcë elegante dhe artistike për ambientin tuaj, e cila kombinon metalin dhe ngjyrat e ndryshme të qeramikës për të krijuar një pamje tërheqëse dhe të veçantë. Me një formë të rrethuar dhe një mozaik qeramikë me ngjyra dhe modele të ndryshme, kjo tavolinë sjell një ndjenjë estetike dhe vizuale të veçantë në dhomën tuaj. Tavolina ka një diametër prej 60 cm dhe një lartësi prej 70 cm, duke e bërë të përshtatshme për shumë ambiente të ndryshme si dhomat e ndenjës, dhomat e ngrënies, verandat, ose sallonet e ndryshme. Madhësia e saj e përshtatshme dhe forma e rrethuar e jep atij një prezenca të veçantë dhe tërheqëse në ambient. Mozaiku i qeramikës është një ndërthurje e ngjyrave dhe modeleve të ndryshme që sjell një ndjenjë artistike dhe tërheqëse. Ky mozaik ndikon në pamjen e përgjithshme të tavolinës dhe ambientit, duke shtuar një ndjenjë të personalitetit dhe stilimit të hapsirës tuaj. Tavolina rrethore "Mosaic" është një shtesë e shkëlqyeshme për të ndryshuar pamjen dhe estetikën e shtëpisë tuaj. Me kombinimin e metalit dhe qeramikës, ajo sjell një prekje të veçantë dhe një ndjenjë të artit në çdo ambient ku vendoset.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Ngjyra të ndryshme mozaiku
  • Materiali: Metalike/qeramikë
  • Përmasat: Dia.60xH70 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë rrethore Mosaic, metal / qeramikë, ngjyra të ndryshme, Dia.60xH70 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved