Tharëse rrobash, 1000 W, 15 kg rroba, H138x65x45 cm

Në stok
Kodi
812141
1 vit garanci
9,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ndryshe nga tharëset, ku rrobat mund të dëmtohen nga fërkimi, rrobat në tharësen e rrobave me ngrohje mbeten statike, kështu që pëlhura mbrohet dhe, pasi të thahen, rrobat janë gjithashtu të lehta për t'u hekurosur. Tharëse është super efikase, falë qarkullimit të vazhdueshëm të rrjedhës së rregullt të ajrit të nxehtë, me konsum shumë të ulët energjie. I heshtur dhe ekonomik. Element ngrohës qeramik me ventilator gjithëdrejtues. 15 kg rroba për t'u tharë. Thajnë rrobat dhe ngrohin ambientin përreth. Kohëmatësi 180 minuta. Dimensionet: përafërsisht. 65 x 45 x 138 cm. Furnizimi me energji elektrike: 220 V; 50 Hz; 1000 W.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti tharës: 15 kg
  • Përmasat: H138x65x45 cm
  • Tipi: Tharëse rrobash/kremastar
  • Fuqia: 1000 W
  • Marka: DCG
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tharëse rrobash, 1000 W, 15 kg rroba, H138x65x45 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved