Tigan kundër ngjitjes, 18 cm, (i bardhë- i kuq), qeramik

Në stok
Kodi
76646
1,490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pajisuni me tiganin qeramik për të cilin janë të garantuara rezultatet pozitive për ushqimet e gatuara në të. Sipërfaqja e shtresës qeramike të kujton hijeshinë e porcelanit natyral të ngurtë të veshjes së jashtme, ku cilësa është tipar dallues dhe e këndshme në të prekur. Kjo linjë vjen me cilësi shumë të lartë dhe të performancë shumë të mirë në gatim. Ky tigan është shoqëruesi juaj më i përsosur në kuzhinë. Instruksione për përdorim: lajeni mirë para se ta përdorni për herë të parë dhe lëreni të thahet. Lyejeni sipërfaqen jo ngjitëse me vaj para se të hidhni ushqimin për t'u gatuar. Përdorni vetëm vegla silikoni ose druri, në mënyrë që të mos gërvitshni pjesën e shtresës qeramike. Shmangni prerjen e ushqimeve mbi sipërfaqe jo ngjitëse. Gatuani gjithmonë me temperatura mesatare dhe kurrë mos e nxehni tiganin kur është bosh. Asnjëherë mos lini tenxhere dhe tigan në sobë pa i vëzhguar.
Specifikime teknike
  • Materiali: Qeramik
  • Përdorimi: Kuzhine
  • Marka: Home Style
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tigan kundër ngjitjes, 18 cm, (i bardhë- i kuq), qeramik
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved