Valixhe udhetimi per femije, Marvel, 23x32x56cm.

Në stok
Kodi
607611
3,400 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo valixhe është krijuar duke përdorur stilin tuaj të preferuar të dizajnit për fëmijët. Rrotat e inkorporuara dhe te buta me nje levizje 360 °.Doreza për ngritje dhe tërheqje pa mundim me nje peshe te lehte eshte ideale per organizimin e gjerave personale dhe shkollore.
Specifikime teknike
  • Modeli: Marvel
  • Masa: 20"
  • Përmasat: 23x32x56cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Valixhe udhetimi per femije, Marvel, 23x32x56cm.
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved