Mbulesë divani 3-vendësh, NORDIC, 100% poliestër, bezhë, 150x100x220 cm

Modeli: 241338

Best Offer


3.990 LEK Ishte 4.990 LEK

Ju kurseni 20% ose 1.000 LEK

Mbulesa është një pjesë e bukur e stilit klasik që mund të hidhet në divanin tuaj. Me ngjyra të gjallë dhe të ndritshme që mund të përdoret si dekor gjithashtu. Mbulesa puthitet mirë pas kolltukut, divanit tuaj falë modelit të saj duke mbuluar dhe krahët e kolltukut, divanit me anë të llastikut.

  • Materiali : 100% poliestër
  • Ngjyra : Bezhë
  • Lahet në lavatriçe : Po
  • Gjerësia : 150+100 cm
  • Gjatësia : 220 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust