Këllëf jastëku (x2), pambuk, gri, 50x80 cm

Në stok
Kodi
212694
895 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Këllëfët prej pambuku të jastëkëve, të punuara për ju, për tu ndjerë mahnitës dhe për t'ju ndihmuar të bëni gjumin e qetë gjatë natës. Këto këllëfe janë të qëndrueshme, luksoze dhe bëhen më të buta me çdo larje. Krevati juaj do të duket mahnitës me këllëfat gri , ku do të kombinohen fare lehtë me dhomën tuaj.
Specifikime teknike
  • Lahet në lavatriçe: Po
  • Materiali: Pambuk
  • Ngjyra: Gri
  • Gjerësia: 50 cm
  • Gjatësia: 80 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Këllëf jastëku (x2), pambuk, gri, 50x80 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved