Aromatik ambienti, "Sanitec" 750 ml, talko, 1 copë

Kodi: 220065Aromatik ambjenti 750 ml, eliminon erërat dhe është ekologjik me bazë vaji esencial. Përbërja e saj heq molekulat që shkaktojnë
erë në ambjente. Perdorimi: dhoma hoteli, banjo, tualete, kuzhina etj

  • Kapaciteti : 750 ml
  • Aroma : Talko
  • Paketimi : 1 copë
  • Përdorimi : Profesional
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust