Peceta kozmetike, "BulkySoft", 100 % celulozë, 21x21 cm, e bardhë

Kodi: 220530Përjetoni gjithnjë butësi, forcë dhe komoditet nga marka që ju besoni. Tek ne ju do të gjeni gjithçka sepse ne kujdesemi për detajet.

  • Materiali : 100 % celulozë
  • Përmasat : 21x21 cm
  • Ngjyra : E bardhë
  • Paketimi : 1 pako
  • Përdorimi : Aksesorë organizues kozmetike
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust