MOTOX antifrizë, -60°C, 4 Lt

Kodi: 61923Antifriza MOTOX ju garanton siguri dhe jetëgjatësi për automjetin tuaj. Falë formulimit të saj ofron një performancë të shkëlqyer dhe mbrojte permanente kudrejt temperaturave ekstreme deri në -60°C dhe ndryshkut, për radiatorët e të gjitha llojeve të automjeteve. E garantuar për 5 vjet përdorim ose 100'000 km.

  • Paketimi : 4 L
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust