Rubinetë, Lavamani, bronzi

Kodi: 21319

Best Offer


7.900 LEK Ishte 15.900 LEK

Ju kurseni 50% ose 8.000 LEK

Rubineti me sensor ''Krihler' ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky rubinet lavamani përbëhet nga një konstruksion bronzi i cili garanton qëndrueshmeri afatgjatë.Paketa elektronike dhe sensori janë të inkastruar në trup për të siguruar rezistencë ndaj ujit. Rubineti me sensor ''Krihler'' ofron fleksibilitet dhe lehtësi montimi

  • Mënyra e montimit : Montim në Lavaman
  • Materiali : Bronzi
  • Ngjyra : E kromuar
  • Përfshihet pileta : Po
  • Lidhja me rrjetin : 1/2 "
  • Gjatësia e tubit : 41 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust